1SDA054960R1 ABB HTC T5 3p TERMINAL COVERS HIGH 2pcs

1SDA054960R1
Numri i pjesës:1SDA054960R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054960R1
Fleta e të dhënave:1SDA054960R1
Përshkrim:HTC T5 3p TERMINAL COVERS HIGH 2pcs
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA054960R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA054960R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

HIGH TERMINAL-COVERS THREE-POLE 2pcs T5
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA054960R1 Aksione1SDA054960R1 Çmimi1SDA054960R1 Automatizimi Industrial
1SDA054960R1 Komponentët1SDA054960R1 InventariFurnizuesi 1SDA054960R1
Porosit 1SDA054960R1 Onlinekerkese 1SDA054960R11SDA054960R1 Imazhi
{{një foto1SDA054960R1 PDF1SDA054960R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA054960R1Bli 1SDA054960R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9444
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA054959R1
1SDA054959R1

HTC T4 4p TERMINAL COVERS HIGH 2pcs

1SDA054958R1
1SDA054958R1

HTC T4 3p TERMINAL COVERS HIGH 2pcs

1SDA054956R1
1SDA054956R1

RC223/4 T4 250 4p F

1SDA054955R1
1SDA054955R1

RC222/5 T5 4p F

1SDA054954R1
1SDA054954R1

RC222/4 T4 4p F

1SDA054953R1
1SDA054953R1

MIR-P tipo F (T5-T5)

1SDA054952R1
1SDA054952R1

MIR-P tipo E (T5-T5)

1SDA054951R1
1SDA054951R1

MIR-P tipo D (T5-T5)

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top