1SDA054844R1 ABB KIT MP T5 400 P 4p

1SDA054844R1
Numri i pjesës:1SDA054844R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054844R1
Fleta e të dhënave:1SDA054844R1
Përshkrim:KIT MP T5 400 P 4p
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA054844R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA054844R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

KIT CONVERSION FOR MOVING PART PLUG-IN FOUR-POLE T5 400
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA054844R1 Aksione1SDA054844R1 Çmimi1SDA054844R1 Automatizimi Industrial
1SDA054844R1 Komponentët1SDA054844R1 InventariFurnizuesi 1SDA054844R1
Porosit 1SDA054844R1 Onlinekerkese 1SDA054844R11SDA054844R1 Imazhi
{{një foto1SDA054844R1 PDF1SDA054844R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA054844R1Bli 1SDA054844R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7475
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA054843R1
1SDA054843R1

KIT MP T5 400 P 3p

1SDA054838R1
1SDA054838R1

KIT FC CuAl 1x240mm2 FP T5 400/630 4pcs

1SDA054837R1
1SDA054837R1

KIT FC CuAl 1x240mm2 FP T5 400/630 3pcs

1SDA054836R1
1SDA054836R1

KIT FC CuAl 1x185mm2 FP T4 4pcs

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top