1SDA054667R1 ABB TMA 200-2000 T4 4p

1SDA054667R1
Numri i pjesës:1SDA054667R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054667R1
Fleta e të dhënave:1SDA054667R1
Përshkrim:TMA 200-2000 T4 4p
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA054667R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA054667R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

THERMOMAGNETIC RELEASE FOUR-POLE IN AC-DC TMA R 200 I3=1000...2000 A T4
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA054667R1 Aksione1SDA054667R1 Çmimi1SDA054667R1 Automatizimi Industrial
1SDA054667R1 Komponentët1SDA054667R1 InventariFurnizuesi 1SDA054667R1
Porosit 1SDA054667R1 Onlinekerkese 1SDA054667R11SDA054667R1 Imazhi
{{një foto1SDA054667R1 PDF1SDA054667R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA054667R1Bli 1SDA054667R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4767
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA054666R1
1SDA054666R1

TMA 160-1600 T4 4p

1SDA054665R1
1SDA054665R1

TMA 125-1250 T4 4p

1SDA054664R1
1SDA054664R1

TMA 100-1000 T4 4p

1SDA054663R1
1SDA054663R1

TMA 80-800 T4 4p

1SDA054662R1
1SDA054662R1

TMD 50-500 T4 4p

1SDA054661R1
1SDA054661R1

TMD 32-320 T4 4p

1SDA054660R1
1SDA054660R1

TMD 20-320 T4 4p

1SDA054659R1
1SDA054659R1

TMA 250-1250...2500 T4 3p

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top