1SDA054467R1 ABB T5H 630 TMA 500-5000 4p F F

1SDA054467R1
Numri i pjesës:1SDA054467R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054467R1
Fleta e të dhënave:1SDA054467R1
Përshkrim:T5H 630 TMA 500-5000 4p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA054467R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA054467R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA054467R1 Aksione1SDA054467R1 Çmimi1SDA054467R1 Automatizimi Industrial
1SDA054467R1 Komponentët1SDA054467R1 InventariFurnizuesi 1SDA054467R1
Porosit 1SDA054467R1 Onlinekerkese 1SDA054467R11SDA054467R1 Imazhi
{{një foto1SDA054467R1 PDF1SDA054467R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA054467R1Bli 1SDA054467R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6458
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA054463R1
1SDA054463R1

T5S 630 TMA 500-5000 4p F F

1SDA054461R1
1SDA054461R1

T5S 630 TMA 500-5000 3p F F

1SDA054456R1
1SDA054456R1

T5N 630 TMA 500-5000 3p F F

1SDA054454R1
1SDA054454R1

T5V 400 TMA 320-3200 4p F F

1SDA054453R1
1SDA054453R1

T5V 400 TMA 400-4000 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top