1SDA054227R1 ABB T4L 250 TMD 50-500 3p F F

1SDA054227R1
Numri i pjesës:1SDA054227R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054227R1
Fleta e të dhënave:1SDA054227R1
Përshkrim:T4L 250 TMD 50-500 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA054227R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA054227R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T4L 250 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMD R 50-500 A
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA054227R1 Aksione1SDA054227R1 Çmimi1SDA054227R1 Automatizimi Industrial
1SDA054227R1 Komponentët1SDA054227R1 InventariFurnizuesi 1SDA054227R1
Porosit 1SDA054227R1 Onlinekerkese 1SDA054227R11SDA054227R1 Imazhi
{{një foto1SDA054227R1 PDF1SDA054227R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA054227R1Bli 1SDA054227R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10985
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA054226R1
1SDA054226R1

T4L 250 TMD 32-320 3p F F

1SDA054225R1
1SDA054225R1

T4L 250 TMD 20-320 3p F F

1SDA054224R1
1SDA054224R1

T4H 250 TMA 250-2500 4p F F

1SDA054223R1
1SDA054223R1

T4H 250 TMA 200-2000 4p F F

1SDA054222R1
1SDA054222R1

T4H 250 TMA 160-1600 4p F F

1SDA054221R1
1SDA054221R1

T4H 250 TMA 125-1250 4p F F

1SDA054220R1
1SDA054220R1

T4H 250 TMA 100-1000 4p F F

1SDA054219R1
1SDA054219R1

T4H 250 TMA 80-800 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top