1SCA105155R1001 ABB OT2500E22

1SCA105155R1001
Numri i pjesës:1SCA105155R1001
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SCA105155R1001
Fleta e të dhënave:1SCA105155R1001
Përshkrim:Front operated switch-disconnector
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SCA105155R1001
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SCA105155R1001 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

4-pole, front operated, base mounted switch-diconnector, handle and shaft are not included, terminal bolt kit included
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SCA105155R1001 Aksione1SCA105155R1001 Çmimi1SCA105155R1001 Automatizimi Industrial
1SCA105155R1001 Komponentët1SCA105155R1001 InventariFurnizuesi 1SCA105155R1001
Porosit 1SCA105155R1001 Onlinekerkese 1SCA105155R10011SCA105155R1001 Imazhi
{{një foto1SCA105155R1001 PDF1SCA105155R1001 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SCA105155R1001Bli 1SCA105155R1001Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9700
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SCA105081R1001
1SCA105081R1001

OT60FT3 SWITCH-DISCONNECTOR

1SCA105078R1001
1SCA105078R1001

Manual change-over switch, I-O-II -operation, open transition

1SCA105076R1001
1SCA105076R1001

Front operated switch-disconnector

1SCA105074R1001
1SCA105074R1001

Front operated switch-disconnector

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top