1SCA022736R9220 ABB OTS400T1L/4

1SCA022736R9220
Numri i pjesës:1SCA022736R9220
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SCA022736R9220
Fleta e të dhënave:1SCA022736R9220
Përshkrim:Terminal shroud
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SCA022736R9220
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SCA022736R9220 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

OTS400T1L/4 TERMINAL SHROUD
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SCA022736R9220 Aksione1SCA022736R9220 Çmimi1SCA022736R9220 Automatizimi Industrial
1SCA022736R9220 Komponentët1SCA022736R9220 InventariFurnizuesi 1SCA022736R9220
Porosit 1SCA022736R9220 Onlinekerkese 1SCA022736R92201SCA022736R9220 Imazhi
{{një foto1SCA022736R9220 PDF1SCA022736R9220 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SCA022736R9220Bli 1SCA022736R9220Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9423
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SCA022736R1910
1SCA022736R1910

Red-yellow handle

1SCA022735R9340
1SCA022735R9340

Fourth pole, Snap-on mounting, Switched, 4. poles

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top