1SCA022735R8700 ABB OSP200N

1SCA022735R8700
Numri i pjesës:1SCA022735R8700
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SCA022735R8700
Fleta e të dhënave:1SCA022735R8700
Përshkrim:Fourth pole
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SCA022735R8700
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SCA022735R8700 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

OSP200N FOURTH POLE
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SCA022735R8700 Aksione1SCA022735R8700 Çmimi1SCA022735R8700 Automatizimi Industrial
1SCA022735R8700 Komponentët1SCA022735R8700 InventariFurnizuesi 1SCA022735R8700
Porosit 1SCA022735R8700 Onlinekerkese 1SCA022735R87001SCA022735R8700 Imazhi
{{një foto1SCA022735R8700 PDF1SCA022735R8700 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SCA022735R8700Bli 1SCA022735R8700Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11989
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SCA022735R2170
1SCA022735R2170

Front operated switch-disconnector

1SCA022734R2110
1SCA022734R2110

Switch fuse,Front Operated,4-Poles,DIN,250A

1SCA022732R0130
1SCA022732R0130

Single pole terminal shroud

1SCA022732R0050
1SCA022732R0050

Single pole terminal shroud

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top