1SCA022715R9090 ABB YMF-MB10861SET

1SCA022715R9090
Numri i pjesës:1SCA022715R9090
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SCA022715R9090
Fleta e të dhënave:1SCA022715R9090
Përshkrim:YMF-MB10861SET C-flange
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SCA022715R9090
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SCA022715R9090 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Plastic II-flange for plastic or steel sheet enclosures. Includes sealing gasket and fixing accessories. 2xM50 and 4xM20 threaded knock out holes.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SCA022715R9090 Aksione1SCA022715R9090 Çmimi1SCA022715R9090 Automatizimi Industrial
1SCA022715R9090 Komponentët1SCA022715R9090 InventariFurnizuesi 1SCA022715R9090
Porosit 1SCA022715R9090 Onlinekerkese 1SCA022715R90901SCA022715R9090 Imazhi
{{një foto1SCA022715R9090 PDF1SCA022715R9090 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SCA022715R9090Bli 1SCA022715R9090Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10547
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SCA022715R2240
1SCA022715R2240

Switch fuse,Front Operated,3-Poles,DIN,200A

1SCA022714R8810
1SCA022714R8810

Auxiliary contact

1SCA022713R4850
1SCA022713R4850

Front operated switch-disconnector

1SCA022712R1010
1SCA022712R1010

Front operated switch-disconnector

1SCA022710R0610
1SCA022710R0610

Front operated, non-fusible disconnect switches

1SCA022709R9920
1SCA022709R9920

Front operated, non-fusible disconnect switches

1SCA022709R9840
1SCA022709R9840

Fusible disconnect switch,Front Operated,4-Poles,Class J,200A

1SCA022709R9760
1SCA022709R9760

Fusible disconnect switch,Front Operated,3-Poles,Class J,200A

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top