1SBV015111R1211 ABB LS75M11B11

1SBV015111R1211
Numri i pjesës:1SBV015111R1211
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SBV015111R1211
Fleta e të dhënave:1SBV015111R1211
Përshkrim:LS75M11B11 Limit Switch
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SBV015111R1211
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SBV015111R1211 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

LS75M11B11 is a 50 mm wide, reinforced Limit Switch made of zinc alloy material (Zamak), with 4 mounting holes at the top, 3 1/2'' NPT cable entries on the bottom and sides, plain stainless steel plunger actuator and 1 N.O + 1 N.C snap action (Zb type) contacts
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SBV015111R1211 Aksione1SBV015111R1211 Çmimi1SBV015111R1211 Automatizimi Industrial
1SBV015111R1211 Komponentët1SBV015111R1211 InventariFurnizuesi 1SBV015111R1211
Porosit 1SBV015111R1211 Onlinekerkese 1SBV015111R12111SBV015111R1211 Imazhi
{{një foto1SBV015111R1211 PDF1SBV015111R1211 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SBV015111R1211Bli 1SBV015111R1211Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6656
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SBV014298R1211
1SBV014298R1211

LS70M98B11-A Limit Switch

1SBV014238R1211
1SBV014238R1211

LS70M38B11 Limit Switch

1SBV014145R1211
1SBV014145R1211

LS71M45B11 Limit Switch

1SBV014111R1211
1SBV014111R1211

LS71M11B11 Limit Switch

1SBV013891R1211
1SBV013891R1211

LS33M91B11 Limit Switch

1SBV013852R1211
1SBV013852R1211

LS33M52B11 Limit Switch

1SBV013851R1211
1SBV013851R1211

LS33M51B11 Limit Switch

1SBV013842R1211
1SBV013842R1211

LS33M42B11 Limit Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top