1SBV002108R1111 ABB IPSR1A11

1SBV002108R1111
Numri i pjesës:1SBV002108R1111
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SBV002108R1111
Fleta e të dhënave:1SBV002108R1111
Përshkrim:IPSR1A11 Foot Switch
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SBV002108R1111
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SBV002108R1111 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

IPSR1A11 is a Covered Foot Switch with grey base and red ABS cover. The pedal movement is free and the switch is equipped with 1 Pg16 cable entry and 1 N.O + 1 N.C snap action (Za type) contacts.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SBV002108R1111 Aksione1SBV002108R1111 Çmimi1SBV002108R1111 Automatizimi Industrial
1SBV002108R1111 Komponentët1SBV002108R1111 InventariFurnizuesi 1SBV002108R1111
Porosit 1SBV002108R1111 Onlinekerkese 1SBV002108R11111SBV002108R1111 Imazhi
{{një foto1SBV002108R1111 PDF1SBV002108R1111 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SBV002108R1111Bli 1SBV002108R1111Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8175
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SBV002106R1411
1SBV002106R1411

IPSG1D11 Foot Switch

1SBV002106R1111
1SBV002106R1111

IPSG1A11 Foot Switch

1SBV002105R1411
1SBV002105R1411

IPSY1D11 Foot Switch

1SBV002105R1111
1SBV002105R1111

IPSY1A11 Foot Switch

1SBV001108R1823
1SBV001108R1823

IPM2R Foot Switch

1SBV001107R1823
1SBV001107R1823

IPM2B Foot Switch

1SBV001106R1823
1SBV001106R1823

IPM2G Foot Switch

1SBV001105R1823
1SBV001105R1823

IPM2Y Foot Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top