1SAM201911R1010 ABB IB132-G

1SAM201911R1010
Numri i pjesës:1SAM201911R1010
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SAM201911R1010
Fleta e të dhënave:1SAM201911R1010
Përshkrim:IB132-G Enclosure, GY/BK, IP65
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SAM201911R1010
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SAM201911R1010 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

IB132-G enclosure is suitable for manual motor starter MS116/MS132. The combination of manual motor starter and enclosure allows to setup all required control and protection functions for single machine installations. The enclosure has a IP65 degree of protection. Additional mounting of auxiliary and signalling contacts, shunt trips and undervoltage release is possible. The handle is up to 3-times lockable in OFF position.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SAM201911R1010 Aksione1SAM201911R1010 Çmimi1SAM201911R1010 Automatizimi Industrial
1SAM201911R1010 Komponentët1SAM201911R1010 InventariFurnizuesi 1SAM201911R1010
Porosit 1SAM201911R1010 Onlinekerkese 1SAM201911R10101SAM201911R1010 Imazhi
{{një foto1SAM201911R1010 PDF1SAM201911R1010 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SAM201911R1010Bli 1SAM201911R1010Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4976
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SAM201910R1004
1SAM201910R1004

AA1-400 Shunt Trip 350-415V

1SAM201910R1003
1SAM201910R1003

AA1-230 Shunt Trip 200-240V

1SAM201910R1002
1SAM201910R1002

AA1-110 Shunt Trip 110V

1SAM201910R1001
1SAM201910R1001

AA1-24 Shunt Trip 20-24V

1SAM201909R1021
1SAM201909R1021

MSAH1 Shaft Supporter

1SAM201909R1001
1SAM201909R1001

FS116 Screw fixing kit for MS116, MS/MO132

1SAM201908R1001
1SAM201908R1001

BS1-3 Protection Cover for busbars

1SAM201907R1103
1SAM201907R1103

S1-M3-25 3-phase power infeed block

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top