1SAL100989R9906 ABB MARN422AT

1SAL100989R9906
Numri i pjesës:1SAL100989R9906
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SAL100989R9906
Fleta e të dhënave:1SAL100989R9906
Përshkrim:MARN422AT Auxiliary Contact 2NO/2NC
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SAL100989R9906
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SAL100989R9906 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

MARN422AT Auxiliary Contact 2NO/2NC screw terminal, front mounted EN 50005
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SAL100989R9906 Aksione1SAL100989R9906 Çmimi1SAL100989R9906 Automatizimi Industrial
1SAL100989R9906 Komponentët1SAL100989R9906 InventariFurnizuesi 1SAL100989R9906
Porosit 1SAL100989R9906 Onlinekerkese 1SAL100989R99061SAL100989R9906 Imazhi
{{një foto1SAL100989R9906 PDF1SAL100989R9906 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SAL100989R9906Bli 1SAL100989R9906Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9761
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SAL100988R9906
1SAL100988R9906

MARN413AT Auxiliary Contact 1NO/3NC

1SAL100987R9906
1SAL100987R9906

MARN404AT Auxiliary Contact 4NC

1SAL100577R9901
1SAL100577R9901

MC1K301ATD Mini Contactor

1SAL100576R9901
1SAL100576R9901

MC1K310ATD Mini Contactor

1SAL100573R9901
1SAL100573R9901

MC1I301ATD Mini Contactor

1SAL100572R9901
1SAL100572R9901

MC1I310ATD Mini Contactor

1SAL100569R9901
1SAL100569R9901

MC1K400ATD Mini Contactor

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top