1SAJ590000R0103 ABB UMC100-PAN

1SAJ590000R0103
Numri i pjesës:1SAJ590000R0103
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SAJ590000R0103
Fleta e të dhënave:1SAJ590000R0103
Përshkrim:UMC100-PAN LCD Panel with USB Interface
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SAJ590000R0103
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SAJ590000R0103 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

UMC100-PAN is a LCD Panel with USB Interface for connection to a PC. It can be directly mounted onto the UMC100.3 motor controller. Or it also can be mounted at the front of a drawer and connected to the UMC100.3 via the UMC100-CAB.xx0.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SAJ590000R0103 Aksione1SAJ590000R0103 Çmimi1SAJ590000R0103 Automatizimi Industrial
1SAJ590000R0103 Komponentët1SAJ590000R0103 InventariFurnizuesi 1SAJ590000R0103
Porosit 1SAJ590000R0103 Onlinekerkese 1SAJ590000R01031SAJ590000R0103 Imazhi
{{një foto1SAJ590000R0103 PDF1SAJ590000R0103 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SAJ590000R0103Bli 1SAJ590000R0103Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9912
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SAJ530000R1100
1SAJ530000R1100

UMC100.3 UC, Supply 110-240 V AC/DC,

1SAJ530000R0100
1SAJ530000R0100

UMC100.3 DC, Supply 24 V DC,

1SAJ261000R0100
1SAJ261000R0100

PNQ22-FBP.0 Profinet interface

1SAJ260000R0100
1SAJ260000R0100

MTQ22-FBP.0 ModbusTCP Interface

1SAJ251000R0001
1SAJ251000R0001

MRP31.0 Modbus RTU Interface

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top