5SV1616-7KK13 Siemens

5SV1616-7KK13
Numri i pjesës:5SV1616-7KK13
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-5SV1616-7KK13
Fleta e të dhënave:5SV1616-7KK13
Përshkrim:RCBO compact 1P+N 6 kA type A 300 mA C13
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 5SV1616-7KK13
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 5SV1616-7KK13 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

5SV1616-7KK13 Aksione5SV1616-7KK13 Çmimi5SV1616-7KK13 Automatizimi Industrial
5SV1616-7KK13 Komponentët5SV1616-7KK13 InventariFurnizuesi 5SV1616-7KK13
Porosit 5SV1616-7KK13 Onlinekerkese 5SV1616-7KK135SV1616-7KK13 Imazhi
{{një foto5SV1616-7KK13 PDF5SV1616-7KK13 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 5SV1616-7KK13Bli 5SV1616-7KK13Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3547
$118.25
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

5SV1616-7KK16
5SV1616-7KK16

RCBO compact 1P+N 6 kA type A 300 mA C16

5SY4101-6
5SY4101-6

circuit breaker 230/400v 10ka, 1pole, b, 1a

5SY4103-6
5SY4103-6

circuit breaker 230/400v 10ka, 1pole, b, 3a

5SY4108-6
5SY4108-6

circuit breaker 230/400v 10ka, 1pole, b, 8a

5SY4115-6
5SY4115-6

circuit breaker 230/400v 10ka, 1pole, b, 1,6a

5SY4201-6
5SY4201-6

MCB 400V AC 10kA, 2-pole, B, 1A, T=70mm

5SY4202-6
5SY4202-6

MCB 400V AC 10kA, 2-pole, B, 2A, T=70mm

5SY4203-6
5SY4203-6

MCB 400V AC 10kA, 2-pole, B, 3A, T=70mm

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top