3VL9000-4WL00 Siemens

3VL9000-4WL00
Numri i pjesës:3VL9000-4WL00
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3VL9000-4WL00
Fleta e të dhënave:3VL9000-4WL00
Përshkrim:accessory for VL160X, VL160, VL250, VL400, VL630, VL800, VL1250, VL1600, pos. signaling switch
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3VL9000-4WL00
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3VL9000-4WL00 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3VL9000-4WL00 Aksione3VL9000-4WL00 Çmimi3VL9000-4WL00 Automatizimi Industrial
3VL9000-4WL00 Komponentët3VL9000-4WL00 InventariFurnizuesi 3VL9000-4WL00
Porosit 3VL9000-4WL00 Onlinekerkese 3VL9000-4WL003VL9000-4WL00 Imazhi
{{një foto3VL9000-4WL00 PDF3VL9000-4WL00 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3VL9000-4WL00Bli 3VL9000-4WL00Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4879
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3VL9000-4WL01
3VL9000-4WL01

accessory for VL150X UL, VL250 UL VL400 UL, VL400X UL, VL800 UL, VL1200 UL, VL1600 UL, (CG frame-PG frame) position signaling switch

3VL9000-8AP01
3VL9000-8AP01

accessory circuit breakers 3VL IEC/UL battery power supply for ETU/LCD ETU for VL160-1600 VL150-1600 UL (DG frame PG frame)

3VL9000-8AQ81
3VL9000-8AQ81

accessory for VL160-250 connecting cable COM2X-ETU, 3.0m

3VL9000-8AU00
3VL9000-8AU00

accessory for VL160, VL250, VL400, VL630, VL800, VL1250, VL1600 COM20 module for connecting SENTRON VL to Profibus DP reading of measured and parameter values and signals, status of switching func. vi

3VL9000-8LH10
3VL9000-8LH10

accessory for VL160X, VL160, VL250, Bowden cable, 0.5m, for mechanical interlock

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top