3SB3001-2GA71 Siemens

3SB3001-2GA71
Numri i pjesës:3SB3001-2GA71
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3SB3001-2GA71
Fleta e të dhënave:3SB3001-2GA71
Përshkrim:22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH RIGHT LATCH.,LE.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER CLEAR !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3SB3001-2GA71
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3SB3001-2GA71 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3SB3001-2GA71 Aksione3SB3001-2GA71 Çmimi3SB3001-2GA71 Automatizimi Industrial
3SB3001-2GA71 Komponentët3SB3001-2GA71 InventariFurnizuesi 3SB3001-2GA71
Porosit 3SB3001-2GA71 Onlinekerkese 3SB3001-2GA713SB3001-2GA71 Imazhi
{{një foto3SB3001-2GA71 PDF3SB3001-2GA71 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3SB3001-2GA71Bli 3SB3001-2GA71Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10924
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3SB3001-2GA51
3SB3001-2GA51

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH RIGHT LATCH.,LE.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER BLUE !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3S

3SB3001-2GA41
3SB3001-2GA41

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH RIGHT LATCH.,LE.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER GREEN !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3

3SB3001-2GA31
3SB3001-2GA31

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH RIGHT LATCH.,LE.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER YELLOW !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT

3SB3001-2GA21
3SB3001-2GA21

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH RIGHT LATCH.,LE.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER RED !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3SU

3SB3001-2FA71
3SB3001-2FA71

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH LEFT LATCH.,RI.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER CLEAR !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3S

3SB3001-2FA51
3SB3001-2FA51

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH LEFT LATCH.,RI.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER BLUE !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3SU

3SB3001-2FA41
3SB3001-2FA41

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH LEFT LATCH.,RI.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER GREEN !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3S

3SB3001-2FA31
3SB3001-2FA31

22MM PLASTIC ROUND ACTUATOR: SELECTOR SWITCH LEFT LATCH.,RI.MOMEN.CONT.TYPE 3 SWITCH POSITIONS I-O-II ILLUMINATED INCL. HOLDER FOR 3 ELEMENTS WITH HOLDER YELLOW !!! Phased-out product !!! SIRIUS ACT 3

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top