3RW5548-2HA04 Siemens

3RW5548-2HA04
Numri i pjesës:3RW5548-2HA04
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5548-2HA04
Fleta e të dhënave:3RW5548-2HA04
Përshkrim:SIRIUS soft starter 200-480 V 570 A, 24 V AC/DC spring-type terminals
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RW5548-2HA04
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RW5548-2HA04 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RW5548-2HA04 Aksione3RW5548-2HA04 Çmimi3RW5548-2HA04 Automatizimi Industrial
3RW5548-2HA04 Komponentët3RW5548-2HA04 InventariFurnizuesi 3RW5548-2HA04
Porosit 3RW5548-2HA04 Onlinekerkese 3RW5548-2HA043RW5548-2HA04 Imazhi
{{një foto3RW5548-2HA04 PDF3RW5548-2HA04 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RW5548-2HA04Bli 3RW5548-2HA04Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3780
$11211.89
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RW5548-2HA06
3RW5548-2HA06

SIRIUS soft starter 200-690 V 570 A, 24 V AC/DC spring-type terminals

$12444.49Shiko më shumë
3RW5548-2HA14
3RW5548-2HA14

SIRIUS soft starter 200-480 V 570 A, 110-250 V AC spring-type terminals

$11211.89Shiko më shumë
3RW5548-2HA16
3RW5548-2HA16

SIRIUS soft starter 200-690 V 570 A, 110-250 V AC spring-type terminals

$12444.49Shiko më shumë
3RW5548-6HA04
3RW5548-6HA04

SIRIUS soft starter 200-480 V 570 A, 24 V AC/DC Screw terminals

$11211.89Shiko më shumë
3RW5548-6HA06
3RW5548-6HA06

SIRIUS soft starter 200-690 V 570 A, 24 V AC/DC Screw terminals

$12444.49Shiko më shumë
3RW5548-6HA14
3RW5548-6HA14

SIRIUS soft starter 200-480 V 570 A, 110-250 V AC Screw terminals

$11211.89Shiko më shumë
3RW5548-6HA16
3RW5548-6HA16

SIRIUS soft starter 200-690 V 570 A, 110-250 V AC Screw terminals

$12444.49Shiko më shumë
3SE5050-0CA00
3SE5050-0CA00

Contact block IP20 for position switch 3SE5250 open type design 1 NO/1 NC quick action contact

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top