3RW5213-3AC14 Siemens

3RW5213-3AC14
Numri i pjesës:3RW5213-3AC14
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5213-3AC14
Fleta e të dhënave:3RW5213-3AC14
Përshkrim:SIRIUS soft starter 200-480 V 13 A, 110-250 V AC spring-type terminals Analog output
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RW5213-3AC14
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RW5213-3AC14 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RW5213-3AC14 Aksione3RW5213-3AC14 Çmimi3RW5213-3AC14 Automatizimi Industrial
3RW5213-3AC14 Komponentët3RW5213-3AC14 InventariFurnizuesi 3RW5213-3AC14
Porosit 3RW5213-3AC14 Onlinekerkese 3RW5213-3AC143RW5213-3AC14 Imazhi
{{një foto3RW5213-3AC14 PDF3RW5213-3AC14 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RW5213-3AC14Bli 3RW5213-3AC14Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9095
$715.90
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RW5213-3AC15
3RW5213-3AC15

SIRIUS soft starter 200-600 V 13 A, 110-250 V AC spring-type terminals Analog output

3RW5213-3TC04
3RW5213-3TC04

SIRIUS soft starter 200-480 V 13 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Thermistor input

3RW5213-3TC05
3RW5213-3TC05

SIRIUS soft starter 200-600 V 13 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Thermistor input

3RW5213-3TC14
3RW5213-3TC14

SIRIUS soft starter 200-480 V 13 A, 110-250 V AC spring-type terminals Thermistor input

3RW5213-3TC15
3RW5213-3TC15

SIRIUS soft starter 200-600 V 13 A, 110-250 V AC spring-type terminals Thermistor input

3RW5214-1AC05
3RW5214-1AC05

SIRIUS soft starter 200-600 V 18 A, 24 V AC/DC Screw terminals Analog output

3RW5214-1AC14
3RW5214-1AC14

SIRIUS soft starter 200-480 V 18 A, 110-250 V AC Screw terminals Analog output

3RW5214-1AC15
3RW5214-1AC15

SIRIUS soft starter 200-600 V 18 A, 110-250 V AC Screw terminals Analog output

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top