3RW5073-6AB05 Siemens

3RW5073-6AB05
Numri i pjesës:3RW5073-6AB05
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5073-6AB05
Fleta e të dhënave:3RW5073-6AB05
Përshkrim:SIRIUS soft starter 200-600 V 250 A, 24 V AC/DC Screw terminals Analog output
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RW5073-6AB05
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RW5073-6AB05 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RW5073-6AB05 Aksione3RW5073-6AB05 Çmimi3RW5073-6AB05 Automatizimi Industrial
3RW5073-6AB05 Komponentët3RW5073-6AB05 InventariFurnizuesi 3RW5073-6AB05
Porosit 3RW5073-6AB05 Onlinekerkese 3RW5073-6AB053RW5073-6AB05 Imazhi
{{një foto3RW5073-6AB05 PDF3RW5073-6AB05 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RW5073-6AB05Bli 3RW5073-6AB05Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11729
$2642.20
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RW5073-6AB04
3RW5073-6AB04

SIRIUS soft starter 200-480 V 250 A, 24 V AC/DC Screw terminals Analog output

3RW5073-2TB15
3RW5073-2TB15

SIRIUS soft starter 200-600 V 250 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Thermistor input

3RW5073-2TB14
3RW5073-2TB14

SIRIUS soft starter 200-480 V 250 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Thermistor input

3RW5073-2TB05
3RW5073-2TB05

SIRIUS soft starter 200-600 V 250 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Thermistor input

3RW5073-2TB04
3RW5073-2TB04

SIRIUS soft starter 200-480 V 250 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Thermistor input

3RW5073-2AB15
3RW5073-2AB15

SIRIUS soft starter 200-600 V 250 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Analog output

3RW5073-2AB14
3RW5073-2AB14

SIRIUS soft starter 200-480 V 250 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Analog output

3RW5073-2AB05
3RW5073-2AB05

SIRIUS soft starter 200-600 V 250 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Analog output

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top