3RT1375-6AP36 Siemens

3RT1375-6AP36
Numri i pjesës:3RT1375-6AP36
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RT1375-6AP36
Fleta e të dhënave:3RT1375-6AP36
Përshkrim:Contactor, AC-1, 525 A/400 V/40 °C, S12, 4-pole, 100-250 V AC/DC, 2 NO+2 NC, Connection rail/ screw terminal
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RT1375-6AP36
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RT1375-6AP36 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RT1375-6AP36 Aksione3RT1375-6AP36 Çmimi3RT1375-6AP36 Automatizimi Industrial
3RT1375-6AP36 Komponentët3RT1375-6AP36 InventariFurnizuesi 3RT1375-6AP36
Porosit 3RT1375-6AP36 Onlinekerkese 3RT1375-6AP363RT1375-6AP36 Imazhi
{{një foto3RT1375-6AP36 PDF3RT1375-6AP36 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RT1375-6AP36Bli 3RT1375-6AP36Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7225
$2346.50
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RT1375-6AR36
3RT1375-6AR36

Contactor, AC-1, 525 A/400 V/40 °C, S12, 4-pole, 250-500 V AC/DC, 2 NO+2 NC, Connection rail/ screw terminal

3RT1956-4EB10
3RT1956-4EB10

Terminal cover for 3RT135 (set consisting of 1 pair)

3RT1966-4D
3RT1966-4D

Broadened connection for 3RT136

3RT1966-4EB10
3RT1966-4EB10

Terminal cover for 3RT136 (set consisting of 1 pair)

3RT1976-4D
3RT1976-4D

Broadened connection for 3RT137

3RT1976-4EB10
3RT1976-4EB10

Terminal cover for 3RT137 (set consisting of 1 pair)

3RT2017-1BB41-1AA0
3RT2017-1BB41-1AA0

power contactor, AC-3e/AC-3, 12 A, 5.5 kW / 400 V, 3-pole, 24 V DC, auxiliary contacts: 1 NO, screw terminal, size: S00, upright mounting position

3RT2017-2XB42-0LA2
3RT2017-2XB42-0LA2

traction contactor, AC-3e/AC-3, 12 A, 5.5 kW / 400 V, 3-pole, 24-34 V DC, 0.7-1.25* Us, electronic drive, with integrated varistor, auxiliary contacts: 1 NC, spring-loaded terminal, size: S00

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top