3RK4320-3GR51-1BA0 Siemens

3RK4320-3GR51-1BA0
Numri i pjesës:3RK4320-3GR51-1BA0
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RK4320-3GR51-1BA0
Fleta e të dhënave:3RK4320-3GR51-1BA0
Përshkrim:SIRIUS MCU motor starter Enclosure degree of protection IP55 plastic Communication AS-Interface electromechanically switching Short-circuit protection with circuit breaker Reversing starter Brake with
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3RK4320-3GR51-1BA0
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3RK4320-3GR51-1BA0 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3RK4320-3GR51-1BA0 Aksione3RK4320-3GR51-1BA0 Çmimi3RK4320-3GR51-1BA0 Automatizimi Industrial
3RK4320-3GR51-1BA0 Komponentët3RK4320-3GR51-1BA0 InventariFurnizuesi 3RK4320-3GR51-1BA0
Porosit 3RK4320-3GR51-1BA0 Onlinekerkese 3RK4320-3GR51-1BA03RK4320-3GR51-1BA0 Imazhi
{{një foto3RK4320-3GR51-1BA0 PDF3RK4320-3GR51-1BA0 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3RK4320-3GR51-1BA0Bli 3RK4320-3GR51-1BA0Prodhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5641
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3RK4320-3FR51-1BA0
3RK4320-3FR51-1BA0

SIRIUS MCU motor starter Enclosure degree of protection IP55 plastic Communication AS-Interface electromechanically switching Short-circuit protection with circuit breaker Reversing starter Brake with

1FK2204-5AF11-0MB0
1FK2204-5AF11-0MB0

SIMOTICS S-1FK2 CT servo motor M0=2.4 Nm; PN = 0.75 kW at nN=3000 rpm (380-480 V); PN = 0.375 kW at nN=1500 rpm (200-240 V); with holding brake; degree of protection IP65; cylindrical shaft D19x40mm;

1FK2204-5AF01-0SB0
1FK2204-5AF01-0SB0

SIMOTICS S-1FK2 CT servo motor M0=2.4 Nm; PN = 0.75 kW at nN=3000 rpm (380-480 V); PN = 0.375 kW at nN=1500 rpm (200-240 V); degree of protection IP65; cylindrical shaft D19x40mm; absolute encoder sin

7LQ3358
7LQ3358

measuring current transf. for insulation monitors 50/5A, 1.5 VA, class 1 230V 50/60Hz AC

7LQ3356
7LQ3356

signaling and test panel for hospital switch modules 24V AC/DC 50/60Hz, surf. mnt.

3LD7971-2A
3LD7971-2A

calotta coprimorsetti, a 1 polo, per 100 A ... 125 A, accessori per Interruttori principali e di emergenza 3LD7

3LD7970-2C
3LD7970-2C

Morsetto per conduttore di neutro/PE, continuo, per fissaggio sulla base di fondo, per 100 A ... 125A, accessori per interruttore principale e interruttore arresto di emergenza 3LD7

3LD7970-0C
3LD7970-0C

conduttore di neutro, con fissaggio sulla base di fondo, per 100 A ... 125A, accessori per interruttore principale e interruttore arresto di emergenza 3LD7

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top