3NW4550-1HG Siemens

3NW4550-1HG
Numri i pjesës:3NW4550-1HG
Markë:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NW4550-1HG
Fleta e të dhënave:3NW4550-1HG
Përshkrim:Class J fuse link 300 A 600 V quick-response, respect national installation rules!
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 3NW4550-1HG
Markë Siemens
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

Siemens 3NW4550-1HG specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

3NW4550-1HG Aksione3NW4550-1HG Çmimi3NW4550-1HG Automatizimi Industrial
3NW4550-1HG Komponentët3NW4550-1HG InventariFurnizuesi 3NW4550-1HG
Porosit 3NW4550-1HG Onlinekerkese 3NW4550-1HG3NW4550-1HG Imazhi
{{një foto3NW4550-1HG PDF3NW4550-1HG Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 3NW4550-1HGBli 3NW4550-1HGProdhuesi Siemens
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6782
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

3NW4550-2HG
3NW4550-2HG

Class J fuse link 300 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4554-1HG
3NW4554-1HG

Class J fuse link 350 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

3NW4554-2HG
3NW4554-2HG

Class J fuse link 350 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4560-1HG
3NW4560-1HG

Class J fuse link 400 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

3NW4560-2HG
3NW4560-2HG

Class J fuse link 400 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4665-1HG
3NW4665-1HG

Class J fuse link 500 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

3NW4665-2HG
3NW4665-2HG

Class J fuse link 500 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4670-1HG
3NW4670-1HG

Class J fuse link 600 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top