2CSY249580R0050 ABB RoomGuard-50

2CSY249580R0050
Numri i pjesës:2CSY249580R0050
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CSY249580R0050
Fleta e të dhënave:2CSY249580R0050
Përshkrim:2CSY249580R0050 RoomGuard software, 50 readers/rooms
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 2CSY249580R0050
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 2CSY249580R0050 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

RoomGuard software for configuration and supervision of ABB Access Control range; Tacteo, Millenium, Zenit, Chiara, and Mylos. RoomGuard is a web-based scalable solution (licensing model based on number of rooms) accessible by any browser providing greater accessibility for hotel and maintenance staff. Main features and functionality include: Access control (management of keys, groups, time bands and staff cards, definition of access to common areas, and more), room state monitoring, guest check in/check out, front desk room load monitoring, management of guest and employee databases, Occupancy and access records and statistics, front desk management of room climate, and maintenance and diagnostics. RoomGuard features an intuitive and easy to use interface, with straightforward installation and configuration, seamless integration with building automation and third-party software integration. RoomGuard software replaces MiniMAC software.
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

2CSY249580R0050 Aksione2CSY249580R0050 Çmimi2CSY249580R0050 Automatizimi Industrial
2CSY249580R0050 Komponentët2CSY249580R0050 InventariFurnizuesi 2CSY249580R0050
Porosit 2CSY249580R0050 Onlinekerkese 2CSY249580R00502CSY249580R0050 Imazhi
{{një foto2CSY249580R0050 PDF2CSY249580R0050 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 2CSY249580R0050Bli 2CSY249580R0050Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7526
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

2CSY244490R0020
2CSY244490R0020

2CSY244490R0020 RoomGuard software, 20 readers/rooms

2CSY247450R0010
2CSY247450R0010

2CSY247450R0010 RoomGuard software, 10 readers/rooms

2CSG300100R1211
2CSG300100R1211

TR 6 Toroidal Transformer

2CSG300200R1211
2CSG300200R1211

TR 6/A Toroidal Transformer

2CLA222190N1301
2CLA222190N1301

N2221.9 PL - Rocker cover KNX scene symbol - 2M - Silver

2CLA222190N1901
2CLA222190N1901

N2221.9 CV - Rocker cover KNX scene symbol - 2M - Champagne

2CLA222190N1101
2CLA222190N1101

N2221.9 BL - Rocker cover KNX scene symbol - 2M - White

2CLA222190N1201
2CLA222190N1201

N2221.9 BB - Rocker cover KNX scene symbol - 2M - Total White

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top