1SFA611930R1045 ABB MA6-1045

1SFA611930R1045
Numri i pjesës:1SFA611930R1045
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611930R1045
Fleta e të dhënave:1SFA611930R1045
Përshkrim:LEGEND PLATE#MA6-1045
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611930R1045
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA611930R1045 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

15x27 mm, Insert to legend plate holder with text: Stop
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611930R1045 Aksione1SFA611930R1045 Çmimi1SFA611930R1045 Automatizimi Industrial
1SFA611930R1045 Komponentët1SFA611930R1045 InventariFurnizuesi 1SFA611930R1045
Porosit 1SFA611930R1045 Onlinekerkese 1SFA611930R10451SFA611930R1045 Imazhi
{{një foto1SFA611930R1045 PDF1SFA611930R1045 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611930R1045Bli 1SFA611930R1045Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4111
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611930R1044
1SFA611930R1044

LEGEND PLATE#MA6-1044

1SFA611930R1043
1SFA611930R1043

LEGEND PLATE#MA6-1043

1SFA611930R1042
1SFA611930R1042

LEGEND PLATE#MA6-1042

1SFA611930R1041
1SFA611930R1041

LEGEND PLATE#MA6-1041

1SFA611930R1040
1SFA611930R1040

LEGEND PLATE#MA6-1040

1SFA611930R1039
1SFA611930R1039

LEGEND PLATE#MA6-1039

1SFA611930R1038
1SFA611930R1038

LEGEND PLATE#MA6-1038

1SFA611930R1037
1SFA611930R1037

LEGEND PLATE#MA6-1037

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top