1SDA064868R1 ABB T7S 1200 UL PR231/P LS/I In1200A 3p FF

1SDA064868R1
Numri i pjesës:1SDA064868R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA064868R1
Fleta e të dhënave:1SDA064868R1
Përshkrim:T7S 1200 UL PR231/P LS/I In1200A 3p FF
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA064868R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA064868R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T7S 1200 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR231/P-LS/I R 1200
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA064868R1 Aksione1SDA064868R1 Çmimi1SDA064868R1 Automatizimi Industrial
1SDA064868R1 Komponentët1SDA064868R1 InventariFurnizuesi 1SDA064868R1
Porosit 1SDA064868R1 Onlinekerkese 1SDA064868R11SDA064868R1 Imazhi
{{një foto1SDA064868R1 PDF1SDA064868R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA064868R1Bli 1SDA064868R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11354
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA064867R1
1SDA064867R1

T7H 1000 UL PR332/P LSIG In1000A 4p FF M

1SDA064866R1
1SDA064866R1

T7H 1000 UL PR332/P LSI In1000A 4p FF M

1SDA064864R1
1SDA064864R1

T7H 1000 UL PR331/P LSIG In1000A 4p FF M

1SDA064863R1
1SDA064863R1

T7H 1000 UL PR232/P LSI In1000A 4p FF M

1SDA064862R1
1SDA064862R1

T7H 1000 UL PR231/P LS/I In1000A 4p FF M

1SDA064861R1
1SDA064861R1

T7H 1000 UL PR332/P LSIG In1000A 3p FF M

1SDA064860R1
1SDA064860R1

T7H 1000 UL PR332/P LSI In1000A 3p FF M

1SDA064858R1
1SDA064858R1

T7H 1000 UL PR331/P LSIG In1000A 3p FF M

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top